Pokračujeme i letos


Letošní léto nabízíme opět intenzivní kurzy angličtiny. Všichni zájemci o zdokonalení angličtiny jsou samozřejmě vítáni. Ptáte se proč intenzivní? Intenzivní protože budete mít na místo běžné jedné výukové hodiny denně hned čtyři výukové hodiny a to pět dní za sebou. Při téhle intenzitě nebudete mít ani čas něco zapomenout a pokrok dosažený během týdenního kurzu, zejména v oblasti mluvené angličtiny, na kterou je kurz speciálně zaměřen, bude znatelnější, než pozvolné učení trvající měsíc a více.


Jedete na dovolenou či plánujete obchodní schůzku nebo přátelské setkání v anglicky hovořící společnosti. Chcete se cítit komfortněji a mít lepší pocit ze zvládnutí běžné komunikace v angličtině, pak je intenzivní kurz právě pro vás.


Výuka je zaměřena na vaši schopnost MLUVIT a komunikovat. Praktickému procvičování a komunikaci bude věnováno až 80% času, takže si látku zažijete a zautomatizujete. Kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí na své angličtině intenzivně zapracovat a opravdu se rozmluvit a ztratit zábrany v komunikaci v angličtině.


Co vás na intenzivním kurzu čeká?Můžete se těšit na to, že budete mluvit, mluvit a mluvit anglicky. Na gramatiku či psanou formu angličtiny bude kladen výrazně menší důraz než při běžných hodinách angličtiny. Soustředit se budeme na plnou automatizaci v komunikaci při nejčastějších interakcích v angličtině a po týdnu budete na běžné komunikační pozdravy a fráze reagovat jako profík.


Každý den, což jsou 4 vyučovací hodiny výuky, bude zaměřen na jiné téma (např. cestování, koníčky, dovolená, práce atd.). Budete cvičit konverzaci v reálných situacích (např. objednání pokoje a placení v hotelu, konverzaci v restauraci, bežný smalltalk třeba o počasí se bude hodit těm, kteří plánují cestu zejména do Velké Británie a hrozí náhodné setkání se členy královské rodiny :). Naučíte se a zafixujete si nejpoužívanější fráze a reakce na ně s usměvem na rtu.


Ujasníte si anglické časy a jejich použití při běžné mluvě a ve standardních situacích. Nemusíte si dělat přehnané starosti s gramatikou, protože důraz bude kladen přesně na to, co se ve většině školních vzdělávacích zařízeních zanedbává. Na mluvení a radost z interakce a porozumění cizí řeči. Vaše jistota v mluvené angličtině během kurzu výrazně vzroste!


Jak je u nás dlouhodobě zvykem, zejména u kurzů pro dospívající a dospělé, bude počet členů ve skupině 4 až 6 osob. Na každého se proto dostane a nikdo neunikne pozornosti :)


Intenzivní kurz je určen nejen pro dospělé, ale i pro náctileté zájemce. S ohledem na intenzitu výuky není kurz vhodný pro nejmenší.


Užijete si skvělou přátelskou atmosféru, kterou mnozí znáte z našich jazykových kurzů pořádaných během školních měsíců. Budeme se na vás těšit!


Kde bude kurz probíhatKurzy budou probíhat v naší provozovně na Mikulovské ulici (viz. kontaktní informace) ve stejné domácí atmosféře jako běžné jazykové kurzy pořádané v průběhu školního roku a doufáme, že se budete u nás cítit příjemně a pohodlně.


Kdy se kurzy konajíJednotlivé týdenní turnusy budou probíhat vždy od pondělí do pátku ve čtyřech po sobě následujících vyučovacích hodinách v pozdních odpoledních hodinách (od 17:00 do 20:00).


Vybrat si můžete ze tří červencových večerních termínů: první týden od 15. do 19. července, druhý týden od 22. do 26. července a třetí týden od 29. července do 2. srpna.


Za kolikDopřejte si celotýdenní intenzivní výuku 5 x 4 hodiny denně za skvělou cenu 1 990,- Kč a přihlaste se co nejdříve. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob :)

Doufáme, že si kurzy oblíbíte stejně jako byly oblíbené naše letní příměstské tábory. Doporučujeme po absolvování kurzu co nejdříve využít procvičené fráze v praxi. Podpoříte tak dlouhodobou fixaci naučené látky a dosáhnete trvalejšího efektu a radosti z dosažených úspěchů. Vynaložené prostředky tím ještě více zhodnotíte.Dopřejte si celotýdenní intenzivní výuku u nás a přihlaste se ještě DNES !!!
Barbora Babičová • Valtice • Telefon: +420 603 794 584 • E-mail: barbora@babic.cz